Код товару: 17-58586




| Діагональ екрану: | 4.3" |
| Кількість відеопанелей: | 1 |
| Вбудована пам'ять: | є |
| Колір: | білий |
| Тип: | аналоговий відеодомофон |
| Бездротовий стандарт: | - |
| LAN: | немає |
| USB: | немає |
| microUSB: | немає |
| Тип під'єднання: | дротове підключення |
| Потужність споживання: | 6 Вт |
| Живлення: | 100-240 В / 13.5 В |
| Датчик руху: | є |
| Керування замком: | є |
| Інтерком: | є |
| ІЧ-підсвічування: | немає |
| Квадратор: | немає |
| Автовідповідач: | немає |
| Режим прослуховування (аудіоняня): | є |
| MP3 рінгтони (реалтони): | немає |
| PiP (картинка у картинці): | немає |
| Функція загального виклику: | є |
| Вага: | немає даних |
| Робоча температура: | -10°C - 55°C |
| Розміри: | 119 х 175 х 21 мм |
| Входить до комплекту: | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Роздільна здатність екрану: | 480 х 272 |
| Тип екрану: | TFT |
| Дисплей: | кольоровий |
| Запис: | відео + фото |
| Карта пам'яті: | microSD 32 ГБ |
| Керування: | сенсорні кнопки |
| Тривожні входи: | - |
| Максимум внутрішніх моніторів: | 3 шт |
| Кількість викличних панелей: | до 2 панелей |
| Монтаж: | накладний |
| Сумісність: | немає |
| Розмова з відвідувачем: | гучний зв'язок |
| Сумісна ОС: | немає |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Домофон Slinex SQ-04M White
Ціна: 3122 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає