Код товару: 17-41329






Цифрова фотокамера Canon PowerShot V1 Black поєднує можливості для зйомки відео та фото в компактному корпусі. Великий сенсор і сучасний процесор забезпечують високу якість зображення в різних умовах. Модель підходить для створення контенту, ведення блогів і запису динамічних сцен.
Особливості
Технології
Для кого
| Тип фотокамери: | компактна |
| Оптика: | вбудована |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS |
| Розмір матриці: | 1,4 дюйма (18,4 x 12,3 мм) |
| Світлочутливість (ISO): | 100–51200 |
| Кількість мегапікселів: | 22,3 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 5760 3840 |
| Формат файлів: | JPEG, RAW, HEIF |
| Об'єктив | |
| Конструкція: | вбудований зум |
| Тип фокусування: | Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS |
| Режими фокусування: | автоматичний, ручний, слідкуючий |
| Ручне фокусування: | 1 |
| Світлосила: | f/2,8–4,5 |
| Фокусна відстань: | 8,2–25,6 мм |
| Оптичне збільшення: | 3.1 x |
| Стабілізатор зображення: | оптична |
| Пило-, вологозахищений: | 1 |
| Видошукач: | без видошукача |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 4K (3840 2160) до 60 кадрів/с |
| Зйомка / експозиція | |
| Режими автофокусу: | Фотозйомка: покадровий автофокус, інтелектуальний автофокус, автофокус із відстеженням Відеозапис: автофокус із відстеженням для відеозапису |
| Режими експозиції: | Оціночне вимірювання, точкове вимірювання, усереднене центровзвешенное вимірювання |
| Пам`ять і роз'єми | |
| USB-порт: | 1 |
| Спалах | |
| Вбудований спалах: | 1 |
| Режими спалаху: | E-TTL II, ручний режим, мультиспалах, автоматичне вимірювання експозиції під час зйомки із зовнішнім спалахом, ручне вимірювання експозиції під час зйомки із зовнішнім спалахом |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Додатково | |
| Пило-, волого-, ударозахист : | 1 |
| Особливості: | великий сенсор 1,4" для якісного зображення в умовах слабкого освітлення, запис відео 4K до 60 кадрів/с (з можливістю кропу), система Dual Pixel AF II з розпізнаванням об’єктів, вбудований вентилятор для тривалого запису відео, вбудований нейтральний фільтр на 3 ступені, підтримка Canon Log 3, поворотний сенсорний екран для зручної зйомки з різних кутів, підключення через мультифункціональне гаряче взуття |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 118.3 x 68.0 x 52.5 мм |
| Вага: | 430 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 20 см |
| Высота: | 12 см |
| Глубина: | 15 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера Canon Powershot V1 Black 6390C005
Ціна: 68597 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає