Код товару: 17-41331









Цифрова фотокамера Canon EOS R6 Mark III у комплекті з об’єктивом RF 24-105mm f/4 L IS USM становить універсальне рішення для фото- та відеозйомки. Матриця повнокадрового формату з роздільною здатністю 32,5 мегапікселів забезпечує деталізоване зображення. Система Dual Pixel CMOS AF II відповідає за точне фокусування по всій площі кадру. Вбудована стабілізація доповнює оптичну стабілізацію об’єктива для чітких результатів навіть за умов недостатнього освітлення.
Особливості
Технології
Для кого
| Тип фотокамери: | бездзеркальна |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS |
| Розмір матриці: | Full Frame (36 24 мм) |
| Світлочутливість (ISO): | 100–102400 (розширення до 204800 для фото) |
| Кількість мегапікселів: | 32.5 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 7008 4672 |
| Формат файлів: | JPEG, RAW, HEIF, RAW + JPEG, RAW + HEIF |
| Об'єктив | |
| Тип фокусування: | Dual Pixel CMOS AF II (гібридний) |
| Режими фокусування: | Покадрове, безперервне, автоматичний вибір, розпізнавання обличчя/очей, відстеження об’єктів |
| Ручне фокусування: | 1 |
| Кріплення об'єктива: | Canon RF |
| Світлосила: | f/4.0 |
| Focal length (equiv. 35mm): | 24–105 мм |
| Фокусна відстань: | 24-105 мм |
| К-сть точок фокусування: | 1053 |
| Тип затвору: | механічний, електронний |
| Пило-, вологозахищений: | 1 |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 7K (до 60p), 4K (до 120p) |
| Формати запису файлів: | MP4 |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Комунікації: | Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, HDMI |
| 2 слота для карт пам'яті: | 1 |
| Додатково | |
| Комплектація: | документація, Цифрова фотокамера, акумулятор, зарядний пристрій, об’єктив RF 24-105mm f/4 L IS USM, кришка об’єктива, бленда об’єктива, задня кришка об’єктива, ремінець |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | магнієвий сплав |
| Колір: | чорний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 22 см |
| Высота: | 19 см |
| Глубина: | 28 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера Canon EOS R6 Mark III + RF 24-105 f/4.0 L IS 7084C027
Ціна: 219471 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає