Код товару: 17-41327



























Цифрова фотокамера Canon EOS R50 у комплекті з об’єктивами RF-S 18-45mm IS STM та RF 75-300mm IS STM Black — це зручний набір для тих, хто починає знімати або потребує універсального рішення. Матриця APS-C 24,2 Мп разом з процесором DIGIC X створює якісне зображення. Dual Pixel CMOS AF II виконує швидке та точне фокусування. Комплектні об’єктиви з оптичною стабілізацією охоплюють широкий діапазон фокусних відстаней — від пейзажів і портретів до зйомки на відстані.
Особливості
Технології
Для кого
| Тип фотокамери: | бездзеркальна |
| Тип процесора: | DIGIC X |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS APS-C |
| Розмір матриці: | 22.3 14.9 мм (APS-C) |
| Світлочутливість (ISO): | 100 - 32000 |
| Кількість мегапікселів: | 24,2 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 6000x4000 |
| Формат файлів: | JPEG, RAW, HEIF, RAW + JPEG, RAW + HEIF |
| Об'єктив | |
| Конструкція: | RF-S 18-45mm IS STM: 7 елементів у 7 групах, RF 75-300mm IS STM: елементи у групах (залежно від моделі) |
| Тип фокусування: | Dual Pixel CMOS AF II (гібридний) |
| Режими фокусування: | покадрове, безперервне, автоматичний вибір, розпізнавання обличчя/очей, відстеження об’єктів |
| Ручне фокусування: | 1 |
| Кріплення об'єктива: | Canon RF |
| Світлосила: | RF-S 18-45mm: f/4.5–6.3, RF 75-300mm: f/4–5.6 |
| Focal length (equiv. 35mm): | RF-S 18-45mm: приблизно 29–72 мм, RF 75-300mm: приблизно 120–480 мм |
| Фокусна відстань: | RF-S 18-45mm: 18–45 мм, RF 75-300mm: 75–300 мм |
| Тип затвору: | механічний, електронний |
| Стабілізатор зображення: | Оптична (в об’єктивах) + цифровий |
| Видошукач: | електронний |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 4K (3840 2160) до 30p з оверсемплінгом з 6K, Full HD до 120p |
| Додатково | |
| Особливості: | Dual Pixel CMOS AF II з розпізнаванням обличчя та очей, матриця 24,2 Мп APS-C формату з процесором DIGIC X, Запис відео 4K з оверсемплінгом з 6K, два об’єктиви з оптичною стабілізацією зображення, поворотний сенсорний екран, компактний та легкий комплект для зйомки фото та відео, підтримання форматів JPEG, RAW, HEIF |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | полікарбонат зі скловолокном |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 116.3 85.5 68.8 мм |
| Вага: | 375 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 25 см |
| Высота: | 17 см |
| Глубина: | 33 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера Canon EOS R50 + RF-S 18-45 IS STM + RF75-300 IS STM Black 5811C150
Ціна: 47423 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає