Код товару: 17-41328

























Canon EOS R100 — камера зі змінною оптикою, орієнтована на зйомку фото та відео в різних умовах. Компактний корпус зручний для подорожей і щоденного використання. У комплекті передбачено два об’єктиви, що розширюють можливості кадрування. Камера фіксує чіткі деталі та стабільну передачу кольорів. Просте меню допомагає швидко налаштувати параметри зйомки.
| Тип фотокамери: | бездзеркальна |
| Тип процесора: | DIGIC 8 |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | CMOS |
| Розмір матриці: | APS-C |
| Світлочутливість (ISO): | 100 - 12800 |
| Кількість мегапікселів: | 24,1 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 6000x4000 |
| Формат файлів: | RAW, JPG |
| Об'єктив | |
| Конструкція: | змінна |
| Тип фокусування: | авто |
| Режими фокусування: | покадровий, безперервний, стеження |
| Ручне фокусування: | 1 |
| Кріплення об'єктива: | Canon RF |
| Світлосила: | f/4.5–6.3 (18–45 мм), f/4–5.6 (75–300 мм) |
| Focal length (equiv. 35mm): | 29–72 мм / 120–480 мм |
| Фокусна відстань: | 18–45 мм / 75–300 мм |
| К-сть точок фокусування: | 3975 |
| Тип затвору: | електронний |
| Цифрове збільшення: | є |
| Стабілізатор зображення: | оптична |
| Мінімальна діафрагма: | до f/32–45 |
| Привід автофокусування: | STM |
| Кількість пелюсток діафрагми: | 7 |
| Дисплей | |
| Діагональ дисплея: | 3 " |
| Розподільна здатність дисплея: | 1.04 пікс |
| Видошукач: | електронний |
| Режим Live View: | 1 |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 4K (38402160) |
| Формати запису файлів: | MP4 |
| Максимальна довжина відео: | до 30 хв |
| Зйомка / експозиція | |
| Cюжетні програми: | є |
| Витримка: | 1/4000 – 30 с |
| Експокорекція: | ±3 EV |
| Баланс білого: | автоматичний, ручний |
| Режими автофокусу: | One Shot, Servo AF |
| Режими експозиції: | автоматичний, пріоритет витримки, пріоритет діафрагми, ручний режим |
| Система виміру експозиції: | багатозонна |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Типи карт пам'яті: | SD / SDHC / SDXC |
| USB-порт: | 1 |
| microHDMI: | 1 |
| Аудіовихід: | 1 |
| Комунікації: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Спалах | |
| Підключення зовнішнього спалаху: | 1 |
| Вбудований спалах: | 1 |
| Режими спалаху: | авто, примусовий |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Знімків на заряді: | 430 шт |
| Додатково | |
| Комплектація: | акумулятор, зарядний пристрій, ремінь, камера, об’єктив RF-S 18–45mm IS STM, об’єктив RF 75–300mm IS STM |
| Кріплення для штатива: | 1 |
| Режим web-камеры: | 1 |
| Мови меню: | багатомовне |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 116 86 69 мм |
| Вага: | 1020 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 25 см |
| Высота: | 17 см |
| Глубина: | 33 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера Canon EOS R100 + 18-45 IS STM + 75-300 IS STM 6052C121
Ціна: 37514 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає