Телевізор OzoneHD 24FN93T2
Характеристики
Сучасний дизайн та зручність
OzoneHD 24FN93T2 виконаний у стильному чорному кольорі, має тонкий корпус і передбачає можливість кріплення на стіну за допомогою стандарту VESA (75х75 мм). Телевізор також обладнаний стійкими ніжками, що забезпечують стабільне розміщення на будь-якій поверхні. Компактні розміри роблять його ідеальним для невеликих приміщень.
Висока якість зображення
Мультимедійні можливості
Звук та роз’єми
Телевізор обладнаний двома динаміками потужністю 5 Вт кожен, що забезпечує чистий та об’ємний звук. Завдяки наявності портів HDMI, VGA, USB, RF та AV IN, можна легко підключити до телевізора ігрові консолі, комп’ютери або інші пристрої. Для підключення навушників передбачений окремий вихід.
Енергоефективність та гнучкість живлення
OzoneHD 24FN93T2 споживає до 36 Вт електроенергії, що робить його економічним у використанні. Як і інші моделі бренду, є можливість живлення від стабілізованого постійного струму з напругою 12В, що робить телевізор ідеальним варіантом для використання у транспорті або в умовах, де доступ до стандартної електромережі обмежений, також телевізор можна підключати до адаптера живлення постійного струму 220В - 12В, що забезпечує гнучкість у використанні.
Діагональ екрану:24"
Роздільна здатність екрану:Full HD (1920х1080)
Частота оновлення:60 Гц
Цифровой тюнер:DVB-T/C/T2
Smart TV:без Smart TV
Wi-Fi:немає
Потужність звуку:2 х 5 Вт
Роз'єми:HDMI/VGA/AV/USB
VESA:75 х 75
Колір:чорний
Технологія дисплея:LED
Bluetooth:немає
Підтримка HDR:немає
Операційна система:без ОС
Розміри без підставки (ШхВхГ):549х340х48 мм
Вага з підставкою:2.6 кг
Оперативна пам'ять:немає
Внутрішня пам'ять:немає
Відео:H.265, H.264, AVI, MP4, MKV
Аудіо:AAC, MP3
Фото:JPG
Технології звуку:немає даних
Діапазон частот Wi-Fi:немає
Версія Bluetooth:немає
Розміри з підставкою (ШхВхГ):549х377х172 мм
Вага без підставки:3 кг
Комплект постачання:ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Модель пульту:-
Час відгуку:6.5 мс
Процесор зображення:немає даних
Енергоспоживання:36 Вт
Голосове керування:немає
Відстань між ніжками:520 мм
Технологія MEMC:немає
Підтримка NTFS:немає
Гарантия
12 месяцев
Подробнее
12 месяцев
Введите код на картинке
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
  • Ежемесячный платеж не более 40% от суммы кредитного лимита.
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки