Код товара: 16-59061
CANDY PROWASH 500: ІНОВАЦІЇ НА СЛУЖБІ ЧИСТОТИ
Забудьте про складні налаштування та рутинну роботу. З новою пральною машиною ви зможете насолоджуватися бездоганною чистотою білизни. Інноваційні технології, зручне управління і стильний дизайн - все це робить Candy ProWash 500 ідеальним вибором для вашого будинку.
ІНВЕРТОРНИЙ ДВИГУН
Candy використовує лише новітні інверторні двигуни, знижуючи рівень шуму та вібрацій до одного з найнижчих рівнів на ринку, забезпечуючи тривалу роботу з дуже низьким енергоспоживанням.
ШВИДКО ПРАТИ ЛЕГКО
Пральна машина Candy SmartPro має всеохопний набір режимів швидкого прання тривалістю менш як година. Ви можете зберегти свій час для того, що вам подобається, і мати ідеальне прання на кожну потребу.
ФУНКЦІЯ «ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ»
З функцією відкладеного старту білизну можна прати тоді, коли вам це зручно. Запрограмований початок циклу прання можна відкласти аж до 24 годин. Відтепер, зі пральною машиною Candy можна забути про неприємний запах прілої білизни, залишеної всередині пральної машини. Як і про споживання дорожчої денної енергії, бо прання можна налаштувати на час, коли тарифікація нижча.
HON
Завдяки застосунку hOn від Candy, ви можете легко перевірити час прання білизни, отримати доступ до додаткових програм прання, а також мати повне дистанційне керування, просто використовуючи свій смартфон.
ІНОВАЦІЙНЕ ПРАННЯ, ЯКЕ РОБИТЬ ПРОЦЕС ПРАННЯ ЩЕ БІЛЬШ ПРИЄМНИМ
Дверцята барабана відчиняються плавно і безшумно, що дає змогу уникнути випадкових травм і спрощує завантаження та вивантаження білизни.
| Завантаження (прання): | 6 кг |
| Сушіння: | без сушіння |
| Завантаження (сушіння): | немає |
| Швидкість віджимання: | 1360 об/хв |
| Тип управління: | сенсорне |
| Кількість програм: | 17 |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Клас ефективності прання: | A |
| Клас ефективності віджиму: | B |
| Тип пральної машини: | вертикальне завантаження |
| Вид: | автомат |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Максимальна швидкість віджиму: | 1000 - 1399 об/хв |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Обробка парою: | немає |
| Захист від дітей: | є |
| Автодозування миючого засобу: | немає |
| Smart керування: | через Bluetooth та Wi-Fi |
| Споживання електроенергії: | 0,42 кВт/год |
| Споживання води: | 41 л |
| Захист від протікання: | немає даних |
| Відстрочка старту: | є |
| Матеріал бака: | сілітек |
| Рівень шуму прання: | 52 дБ |
| Рівень шуму віджиму: | 77 дБ |
| Привод: | ремінний |
| Колір: | білий |
| Габарити (ШхВхГ): | 860 х 410 х 600 мм |
| Глибина: | вузькі (37-47 см) |
| Ширина: | 41-50 см |
| Популярні бренди: | Candy |
| Технології: | - |
| Вибір температури прання: | є |
| Дозавантаження: | через Старт/Пауза |
| Бавовна: | є |
| Еко Бавовна: | є |
| Синтетика: | є |
| Делікатне прання: | немає |
| Вовна: | є |
| Швидке прання / Експрес: | є |
| Полоскання: | є |
| Віджим: | є |
| Ручне прання: | є |
| Попереднє прання: | є |
| Щоденне прання: | немає |
| Eco: | є |
| Змішані тканини: | є |
| Антиалергійна: | немає |
| Джинси: | є |
| Сорочки: | немає |
| Спорт: | немає |
| Темна тканина: | немає |
| Інтенсив: | немає |
| Дитячий одяг: | немає |
| Пухові вироби: | немає |
| Біла тканина: | немає |
| Кольорові тканини: | є |
| Гігієна: | є |
| Шовк: | немає |
| Верхній одяг: | немає |
| Додаткове полоскання: | немає |
| Вага: | 58 кг |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Нет в наличии
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Стиральная машина Candy вертикальная, 6кг, 1200, A+++, 60см, дисплей, инвертор, белый TCA264TM5-S
Цена: 17735 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов