Код товара: 14-42541
CANDY RAPIDO
Candy RapidO - правильний вибір для економії часу. Завдяки набору з 9 швидких і ефективних програм пральні машини RapidO економлять дорогоцінний час, тому ви можете присвятити себе улюбленим заняттям.
ІНВЕРТОРНИЙ ДВИГУН
Candy використовує тільки новітні інверторні двигуни, знижуючи рівень шуму і вібрацій до одного з найнижчих рівнів на ринку, забезпечуючи тривалу роботу з дуже низьким енергоспоживанням.
ТЕХНОЛОГІЯ SMART TOUCH
SMART TOUCH - це технологія під’єднання "proximity", що використовується в пральних машинах Candy. Залежно від виробу вона може наділити його додатковими функціями, а вам дати корисні поради для поліпшення ваших навичок роботи з пральною машиною і допомогти вам усунути помилки і несправності безпосередньо з вашого смартфона.
ПРОГРАМИ "ШВИДКЕ ПРАНЕННЯ (14/30/44/59 хв)"
Найкраще поєднання часу та ефективності. З пральними машинами Candy можна обирати з-поміж щонайменше чотирьох режимів прання, кожен з яких триває менше години, але є на 100% ефективнішим.
FUZZY LOGIC (рівень забруднення).
Fuzzy Logic у пральній машині - це система вбудованих датчиків, які аналізуватимуть рівень забруднення білизни, а мікропроцесор пристрою розрахує тривалість прання. Крім рівня забруднення, сенсорні датчики допоможуть визначити характер забруднення, склад тканини і жорсткість води, щоб вибрати оптимальну щадну роботу.
ГІГІЄНА +
Функція "Гігієна +" допомагає проводити якісну обробку одягу завдяки тому, що протягом усього циклу прання підтримуватиметься постійна температура 60°C. Виберіть швидку програму "Щоденна гігієна" для ідеальної гігієни та глибокого прання одягу. Ця програма триває лише 59 хвилин, але пере протягом 20 хвилин при температурі 60°C, таким чином дезінфікуючи білизну, видаляючи мікроби, бактерії та всі віруси, що можуть вплинути на ваше здоров’я та сім’ю.
ФУНКЦІЯ "ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ"
З функцією відкладеного старту білизну можна прати тоді, коли вам це зручно. Запрограмований початок прання можна відкласти до 24 годин. Тепер, з пральною машиною Candy можна забути про неприємний запах прілої білизни, залишеної всередині пральної машини. Як і про споживання дорогої денної енергії, прання можна налаштувати на час, коли тарифікація нижча.
РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Завдяки додатку Candy simple-fi у вас є доступ до широкого спектру додаткових програм і функцій, а також до повного віддаленого управління. Наприклад, ви можете:
-Активувати періодичні нагадування за допомогою функції Memo Smart Wash.
-Збережіть ваші улюблені програми для миттєвого використання.
-Отримайте корисні поради щодо правильного дозування мийного засобу.
-Отримайте повну інформацію про правильне обслуговування та підтримку вашого пристрою.
Вибирайте з більш ніж 20 додаткових спеціалізованих програм підключивши додаток на Ваш смартфон!
ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ
З функцією "Статистика" ви зможете контролювати програми машини Candy, якими користуєтеся найчастіше, і дізнатися, як оптимізувати своє прання.
| Завантаження (прання): | 11 кг |
| Сушіння: | без сушіння |
| Завантаження (сушіння): | немає |
| Швидкість віджимання: | 1400 об/хв |
| Тип управління: | електромеханічне |
| Кількість програм: | 16 |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Клас ефективності прання: | A |
| Клас ефективності віджиму: | A |
| Тип пральної машини: | фронтальне завантаження |
| Вид: | автомат |
| Тип двигуна: | інверторний |
| Максимальна швидкість віджиму: | 1400 - 1600 об/хв |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Обробка парою: | немає |
| Захист від дітей: | немає даних |
| Автодозування миючого засобу: | немає |
| Smart керування: | через Bluetooth та Wi-Fi |
| Споживання електроенергії: | 0,64 кВт/год |
| Споживання води: | 34 л |
| Захист від протікання: | немає даних |
| Відстрочка старту: | є |
| Матеріал бака: | немає даних |
| Рівень шуму прання: | 50 дБ |
| Рівень шуму віджиму: | 80 дБ |
| Привод: | прямий |
| Колір: | білий |
| Габарити (ШхВхГ): | 600 x 850 x 620 мм |
| Глибина: | повногабаритні (48-65 см) |
| Ширина: | 51-60 см |
| Популярні бренди: | Candy |
| Технології: | Quick&Clean |
| Вибір температури прання: | є |
| Дозавантаження: | через Старт/Пауза |
| Спорт: | є |
| Вовна: | є |
| Делікатне прання: | є |
| Інтенсив: | є |
| Швидке прання / Експрес: | є |
| Ручне прання: | є |
| Попереднє прання: | є |
| Додаткове полоскання: | є |
| Гігієна: | є |
| Джинси: | немає |
| Пухові вироби: | немає |
| Шовк: | немає |
| Дитячий одяг: | немає |
| Полоскання: | є |
| Віджим: | є |
| Eco: | є |
| Верхній одяг: | немає |
| Бавовна: | немає |
| Еко Бавовна: | немає |
| Синтетика: | немає |
| Щоденне прання: | немає |
| Змішані тканини: | немає |
| Антиалергійна: | немає |
| Сорочки: | немає |
| Темна тканина: | немає |
| Біла тканина: | немає |
| Кольорові тканини: | немає |
| Додаткові програми: | прання з парою |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Стиральная машина Candy фронтальная, 11кг, 1400, A+++, 60см, дисплей, пар, инвертор, белый RO14116DWMCE-9
Цена: 19515 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов