Код товара: 11-61961


Отримайте блискучі результати миття посуду.
Whirlpool доводить, що миття посуду може перетворитися на суцільне задоволення. Просто увімкніть програму 6th Sense в посудомийній машині, і передові технології ефективно впораються з найскладнішими плямами, засохлими залишками їжі та жиру. Датчики програми 6th Sense підберуть для миття посуду температуру, час і потужність, щоб ви завжди могли насолоджуватися чистим і блискучим посудом.
Різноманіття варіантів.
Вам більше не доведеться чекати, поки посудомийна машина заповниться брудним посудом. Завдяки функції Multizone ви можете помити навіть кілька тарілок у будь-який час - виберіть будь-який кошик, заощаджуйте електрику, воду та скоротіть час роботи посудомийної машини.
Додатковий простір для миття столових приборів.
Спеціальна невелика третя полиця-висувний лоток у посудомийній машині Whirlpool забезпечує вам додатковий простір для миття столових приладів, маленьких чашок та інших дрібних предметів. Це дає більше можливостей і простору для завантаження основних 2-х кошиків.
Активуйте машину в зручний для вас час.
Завдяки функції відтермінування старту ви можете встановити потрібну програму таким чином, щоб вона розпочалася в найзручніший для вас час.
Безпека перш за все.
Безпека вашого житла дуже важлива для компанії Whirlpool. Тому інженери компанії обладнали посудомийну машину спеціальною системою захисту від переливу води. У разі поломки або переливу вона автоматично перекриває подачу води.
Спеціальне місце для ножів і виделок.
Поставте столові прилади в спеціальний кошик у нижній частині посудомийної машини Whirlpool. Це дасть вам змогу домогтися найкращих результатів миття посуду і захистити посуд від пошкоджень.
Технологія, що працює для вас.
Завдяки посудомийній машині Whirlpool ви будете насолоджуватися не тільки неймовірно чистим посудом, а й процесом його миття. Сучасний інверторний двигун дає змогу знизити вібрацію та рівень шуму, а також зменшити споживання електроенергії.
Знайдіть додатковий простір для себе.
Замість того щоб думати, як безпечно розмістити склянки та келихи в посудомийній машині, просто складіть третій кошик або перемістіть його в будь-якому напрямку. Це зручний і простий спосіб, щоб знайти місце для брудного посуду.
| Тип: | повновбудовувані |
| Кількість комплектів посуду: | 10 |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Кількість програм миття: | 6 |
| Таймер відстрочки старту: | є |
| Половинне завантаження: | є |
| Багатофункціональні таблетки: | є |
| Обробка парою: | немає |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ): | 45 х 82-90 х 56 см |
| Колір: | сірий |
| Вид: | вузька |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 3 |
| Захист від дітей: | немає |
| Захист від протікання: | є |
| Захист від перепадів напруги: | немає |
| Тип двигуна: | асинхронний |
| Тип сушіння: | конденсаційна |
| Рівень шуму: | 47 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9 л за цикл / 2520 л за рік |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік: | 740 Вт за цикл / 211 кВт за рік |
| Третій додатковий кошик: | є |
| Самоочисна система фільтрації: | немає |
| Wi-Fi-керування: | немає |
| Регулювання висоти кошика: | без ругулювання |
| Підсвічування камери: | немає |
| Ширина: | 44.8 см |
| Глибина: | 55.5 см |
| Висота: | 82 см |
| Діапазон ширини: | 49.9 см та менше |
| Діапазон глибини: | 55.1 см - 60 см |
| Діапазон висоти: | 80.1 см - 85 см |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Швидка мийка: | є |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Інші програми: | попереднє, скло, половинне завантаження |
| Звуковий сигнал по завершенню: | є |
| Індикація на підлозі: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Посудомоечная машина Whirlpool WSIC 3M27 C (869991616400)
Цена: 15865 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов