Код товара: 17-40884


















Налаштуйте свій день та свою атмосферу з XGIMI Vibe One (Battery Powered) — ідеальним компаньйоном для розваг будь-де.
Стильний, привабливий дизайн: Сучасний дизайн Vibe One (Battery Powered) додає індивідуальності та стилю будь-якому простору. Оберіть колір, що пасує вашому стилю — класичний, непідвладний часу сірий або ретро, грайливу синьо-жовту комбінацію. А за допомогою наліпок, що входять до комплекту, ви можете персоналізувати його на свій смак.
Вбудований акумулятор, що подовжує веселощі: Маючи до 1.2 години відтворення відео та 4 годин відтворення музики на одному заряді, Vibe One (Battery Powered) вирушить куди завгодно разом з вами. Легко переміщуйтеся з кімнати в кімнату або беріть його на вулицю, не турбуючись про джерело живлення.
Творець атмосфери "Все-в-одному": Це більше, ніж просто розумний портативний проектор — подвійні 3W динаміки, налаштовані Sound by JBL, потужно відтворюють ваші улюблені мелодії, тоді як режим Ambient Light Mode (навколишнього освітлення) створює ідеальний настрій.
Миттєве налаштування, бездоганна проекція: Легке, автоматичне налаштування щоразу завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень (Auto Keystone Correction) та автофокусу (Auto Focus). Витрачайте менше часу на налаштування та більше часу на насолоду улюбленими фільмами та шоу.
Google TV з ліцензійним Netflix: Транслюйте останні голлівудські хіти та шоу, які не можна пропустити, у приголомшливій якості 1080p безпосередньо з Vibe One (Battery Powered). Завдяки миттєвому доступу до 400 000+ фільмів та телевізійних епізодів в одному місці, нескінченні розваги завжди у вас під рукою.
Вбудована підставка 160° та ручка для перенесення: Завдяки регульованій підставці на 160°, Vibe One (Battery Powered) дозволяє легко перемикати проекцію зі стіни на стелю, щоб відповідати вашому способу відпочинку. Крім того, підставка слугує зручною ручкою для легкого перенесення в дорозі.
Це не просто проектор — це ваш персональний творець атмосфери, готовий до будь-яких пригод.
| Технологія матриці: | LCD |
| Діагональ екрану: | немає даних |
| Співвідношення сторін зображення: | 16:9 |
| Роздільна здатність: | 1920х1080 |
| Максимальна роздільна здатність: | 1920x1080 |
| Яскравість: | 1000 лм і менше |
| Контрасність: | 1500:1 |
| Мінімальна фокусна відстань: | немає даних |
| Максимальна фокусна відстань: | немає даних |
| Підтримка 3D: | є |
| Кількість ламп: | 1 |
| Джерело світла: | LED |
| Потужність лампи: | немає даних |
| Габарити (ШхВхГ): | 306.9x115x135.4 мм |
| Вага: | 1.4 кг |
| Колір: | білий із синім |
| USB: | є |
| Кількість USB: | 1 |
| HDMI: | є |
| Кількість HDMI: | 1 |
| VGA: | немає |
| Кількість VGA: | - |
| Ethernet: | немає |
| Wi-Fi: | є |
| Потужність динаміків: | 2х3 Вт |
| Пульт ДК: | немає |
| Енергоспоживання: | 29.7 Вт |
| Рівень шуму: | 28 дБ |
| Операційна система: | Android |
| Коефіцієнт проекції: | 1.3:1 |
| Вбудовані динаміки: | є |
| Контрастність: | 1000:1 – 5000:1 |
| Джерело живлення: | акумулятор |
| Бездротові можливості: | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версія Bluetooth: | 5.1 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Підтримка HDR: | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм: | немає |
| RS-232: | немає |
| Зворотна проєкція: | є |
| Композитний RCA: | немає |
| Інші роз'єми: | немає |
| Цифрове масштабування: | немає |
| Корекція спотворення: | є |
| Вбудований кардридер: | немає |
| Призначення: | для домашнього кінотеатру |
| Входить до комплекту: | проєктор, адаптер живлення, пульт ДК Bluetooth, батарейки AAA (x2), набір наліпок Special Edition, посібник, гарантійний талон |
| Додаткові дані: | - |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
12 месяцев
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
12 месяцевДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Портативный проектор XGiMi Vibe One Pro Blue Spark (WM03H)
Цена: 14229 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов