Код товара: 17-36204









Aorus C500 Glass оснащений великими осередками спереду та вентильованою верхньою панеллю, забезпечуючи потужний повітряний потік із естетикою преміум-класу.
Максимальний потенціал охолодження
Велика внутрішня частина пропонує додатковий простір, який дозволяє користувачам додати ще 3 120 мм вентилятора на додаток до простору, на якому розміщуються три 120 мм вентилятора спереду і на верхній панелі, а також радіатор.
Максимальна сумісність
Корпус Aorus C500 Glass сумісний з усіма компонентами Aorus та вміщує материнські плати формату E-ATX та радіатори до 420 мм, забезпечуючи користувачам максимальну гнучкість.
Організація кабелів як у професіонала
Ряд пазів та вирізів розташований за платою та по краях корпусу для продуманої та акуратної прокладки кабелів, що дозволяє скоротити час складання.
Просте встановлення блока живлення
Блок живлення можна встановити на монтажну пластину, не викручуючи жодного гвинта, що робить складання зручним для користувачів. Така конструкція також дозволяє гнучкіше встановлювати та витягувати компоненти при модернізації обладнання.
Прихована міць. Лаконічна краса.
Кожух блоку живлення призначений для захисту переплетених кабелів живлення та ізоляції тепла, що виділяється блоком живлення.
Просте обслуговування
Фільтри не дають вашому комп’ютеру накопичувати пил, підтримуючи оптимальну продуктивність охолодження. Верхній та передній магнітні фільтри, а також знімний фільтр у нижній частині спрощують обслуговування.
Панель із загартованого скла з антикрапельною конструкцією
Бічна панель із 4-мм загартованого скла має продуману конструкцію, що дозволяє знімати її, попередньо відкинувши верхню частину, щоб запобігти випадковому падінню. Конструкція без свердління ще більше підвищує міцність та безпеку скляної панелі.
| USB 2.0: | немає |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Кардридер: | немає |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Функція PFC: | немає |
| Стандарт 80 Plus: | немає |
| Технології захисту: | - |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Підтримка системи водяного охолодження: | є |
| Сітка (Mesh): | немає |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Безгвинтове кріплення: | немає |
| Розміри корпусу: | 548 х 482 х 250 мм |
| Товщина металу: | немає даних |
| Матеріал корпусу: | метал/пластик/скло |
| Вага: | 13.4 кг |
| Колір: | Black |
| Слоти карт розширення: | 8 + 3 |
| Кількість відсіків 2.5": | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | 2 |
| Кількість відсіків 3.5": | немає |
| Кількість відсіків 5.25": | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 3 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі: | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі: | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі: | немає |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | немає |
| Бічна панель (опція): | немає |
| На передній панелі: | 420 мм |
| На верхній панелі: | 360 мм |
| На задній панелі: | 140 мм |
| На бічній панелі: | немає |
| На нижній панелі: | немає |
| Максимальна довжина відеокарти: | 420 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 190 мм |
| Конектори: | - |
| Максимальна довжина блока живлення: | 220 мм |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати: | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Висота: | 548 мм |
| Ширина: | 250 мм |
| Глибина: | 482 мм |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
24 месяца
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
24 месяцаДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Корпус Gigabyte Aorus C500 Glass Black без БП (GB-AC500G ST)
Цена: 11617 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов