Електролобзик 750Вт 0-3000об/хв 80мм JS-85/750R ТМEDON
Глибина пропилу дерева, мм: 60
Глибина пропилу сталі, мм: 6
живлення: від мережі
Потужність, Вт.: 750
Хід пилки, мм: 18
Регулювання частоти ходу: правда
Регулювання маятникового ходу: 4 ступені
Паралельний упор: правда
Блокування кнопки увімкнення: правда
Можливість підключення пилососу: правда
Довжина мережевого кабелю, м: 2
Вага інструменту кг.: 2,4
Особливості конструкції:
- Регулювання частоти ходу;
- Регулювання маятникового ходу;
- 100%-мідна обмотка двигуна;
- Поліпшена система вентиляції двигуна;
- Кут нахилу 45 гр. в обидві сторони;
- Захист від перевантажень;
- Підвищена надійність механічних елементів.
Основні параметри:
- Потужність - 750 Вт.;
- макс. глибина пропилу дерева – 85 мм.
У комплекті пилка, паралельний упор, ключ, перехідник на пилосос.
Вага брутто: 2,35 кг. (Вага з упаковкою).
Введите код на картинке
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
  • Ежемесячный платеж не более 40% от суммы кредитного лимита.
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки