Чехол для HDD Dynamode HDD 2,5" EVA (DM-COV-HDD2.5)
Характеристики
Захисний чохол Dynamode DM-COV-HDD2.5 призначений для перенесення та зберігання портативних жорстких дисків HDD/SSD типорозміром 2.5 дюйми, також підійде для смартфонів до 4.7", 4.3" GPS-навігаторів, універсальних мобільних батарей, флешок, навушників, кабелів тощо.
Чохол має два відділи:
  1. Відділ для диска HDD 2.5""/SSD під гумку – спеціальна гумка всередині надійно фіксує ваш пристрій, це перешкоджає випадковому випаданню та зайвої тряски пристрою.
Колір – чорний, зовнішня поверхня – блискуча, з імітацією карбонового покриття.
Розміри:
Особенности:чехол
Цвет:черный
Введите код на картинке
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
  • Ежемесячный платеж не более 40% от суммы кредитного лимита.
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки